Naše služby

Najdeme pro vás nejvhodnější kandidáty dle Vašich specifikací (odborníky/specialisty, referentské/administrativní pozice i odborné dělníky).

Zaměstnavatelům nabízíme:

 1. Recruitment - vyhledávání potenciálních zaměstnanců na trvalý pracovní poměr, či brigády

  Vyhledáme pro Vás nové zaměstnance na trvalý pracovní poměr. Služba zahrnuje: kontaktování kandidátů, provedení pohovorů s vybranými kandidáty, testování (odborné, jazykové znalosti), zpracování profilu, ověření referencí.

  Proces výběru a zprostředkování je standardní (využíváme tyto formy):

  • oslovení kandidátů (inzerce na největších pracovních portálech v ČR po dobu 30 dnů (Jobdnes.cz, Monster.cz, Profesia.cz, Superkariera.cz, Jobs.cz, Prace.cz, Dobraprace.CZ a další menší weby)
  • vlastní / externí databáze CV, PPC kampaně)
  • sociální sítě – Facebook, Linkedin, Twitter
  • zpracování dat ze CV + ověření informací, zda kandidát splňuje předpoklady pro danou pozici
  • předání životopisů klientovi, kolik uchazečů zaměstnáte, záleží jen na Vás

  Řešení na míru

  Naše zkušenosti nám umožňují personální a oborová řešení zaměstnavatelům šitá na míru. Přizpůsobíme inzerci pracovní pozice na míru dle obtížnosti hledané pozice atd.

  Efektivita, která se vyplatí - můžete se spolehnout na rychlý nábor nových zaměstnanců. Pošlete nám svoji poptávku. Nabídku a cenovou kalkulaci posíláme ihned po obdržení poptávky a začínáme pracovat hned po vzájemném odsouhlasení podmínek. Poté zveřejňujeme inzerát a spouštíme náborovou kampaň. Vyzkoušejte naše služby!

 2. Personální poradenství a konzultace

  Nabízíme mnohaleté zkušenosti s hodnocením osobnostního růstu a profesionálního růstu zaměstnanců. Klienti tento servis využívají k získání nestranných informací při interních i otevřených výběrových řízeních, pro řešení specifických situací v jednání se zaměstnanci.

Aktuality

Práce ve Švýcarsku pro lékaře a zdravotní sestry
Nabízíme vám práci a kariéru v jednom z nejkvalitnějších systémů zdravotní péče na světě. Ve Švýcarsku najdete ty nejlepší platové a pracovní podmínky. Vyřídíme vám všechny pracovní formality, zajistíme vám překlady dokumentů, pomůžeme vám s  uznáním vzdělání a vyhledáme nejvhodnějšího zaměstnavatele. Obsazované pozice: ošetřovatelka, zdravotní sestra, lékař/ka. V případě zájmu volejte nebo pište.
Stáhněte si: Švýcarsko - práce ve zdravotnictví (245 kB)

Wir suchen ab Montag noch ein 3er Team Elektriker - Linz
Wir suchen ab Montag noch ein 3er Team Elektriker für Baustellen rund um Linz und Schlosserhelfer für Produktionsarbeiten auch in der Nähe von Linz! Vielen dank für ihre Profile!

Hledáš novou výzvu v gastronomii? Podívej se na www.gastroprace.eu
Hledáte novou výzvu v hotelnictví, gastronomii nebo cestovním ruchu? Tak se zaregistrujte na portálu www.gastroprace.eu. Co náš portál nabízí? Proč se zaregistrovat? Naleznete zde množství poptávek a nabídek. Chcete něco vytvořit, hledáte zaměstnance (vložte poptávku) a nebo jestli máte co nabídnout a hledáte uplatnění (vložte nabídku), tak tento portál jsme vytvořili právě pro Vás.

Buďte s námi v kontaktu
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.