Lékárník

plný úvazek

Unavují Tě inzeráty typu „u nás budete mít perspektivní práci ve stabilní a dynamické firmě, chcete se rozvíjet a zvyšovat své profesní schopnosti, máte obchodního ducha, jste přátelští, otevření a týmoví lidé:)“ a nechceš pracovat pro řetězové lékárny a láká Tě odpovědnost a nové dobrodružství? Baví Vás v zimě lyžování, běžky nebo v létě kolo, kolečkové brusle? Nabízíme jedno místo lékárníka v krásné šumavské přírodě nedaleko Lipna (6km).

Obor: obchod a marketing
Praxe v oboru: není vyžadována
Místo výkonu: Lipensko, Český Krumlov

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie

Nabízíme

Pracovní doba Po - Pá, ranní směna. Na starosti budeš mít chod lékárny (výdej léčiv na recept/ volný prodej, příprava léků, poradenství). Lékárna se nachází ve zdravotním středisku , takže o pacienty nebudeš mít nouzi:).

Nabízíme příspěvek na dojíždění, možnost ubytování a další benefity. O mzdě je lepší se domluvit osobně ale slibujeme spravedlivé podmínky a měsíční bonusy. Pokud Tě náš inzerát zaujal tak nám napiš nebo zavolej! Budeme se těšit.

Mám zájem o nabízenou pozici

Poslat odkaz na e-mail

Máte zájem?

▴ výpis pozic

Aktuality

Práce v Rakousku (Horní Rakousy)
Jaké pozice pro Vás máme? Hledáme především pracovníky pro zajištění stavebních a montážních prací. Podmínkou je praxe a znalost německého jazyka. Většina pracovních pozic je v blízkosti hranic (Horní Rakousko). Více na https://www.pracujvrakousku.cz/

Hledáš novou výzvu v gastronomii? Podívej se na www.gastroprace.eu
Hledáte novou výzvu v hotelnictví, gastronomii nebo cestovním ruchu? Tak se zaregistrujte na portálu www.gastroprace.eu. Co náš portál nabízí? Proč se zaregistrovat? Naleznete zde množství poptávek a nabídek. Chcete něco vytvořit, hledáte zaměstnance (vložte poptávku) a nebo jestli máte co nabídnout a hledáte uplatnění (vložte nabídku), tak tento portál jsme vytvořili právě pro Vás.

Buďte s námi v kontaktu
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.