Lékárník

plný úvazek

Unavují Tě inzeráty typu „u nás budete mít perspektivní práci ve stabilní a dynamické firmě, chcete se rozvíjet a zvyšovat své profesní schopnosti, máte obchodního ducha, jste přátelští, otevření a týmoví lidé:)“ a nechceš pracovat pro řetězové lékárny a láká Tě odpovědnost a nové dobrodružství? Baví Vás v zimě lyžování, běžky nebo v létě kolo, kolečkové brusle? Nabízíme jedno místo lékárníka v krásné šumavské přírodě nedaleko Lipna (6km).

Obor: obchod a marketing
Praxe v oboru: není vyžadována
Místo výkonu: Lipensko, Český Krumlov

Požadujeme

- Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie

Nabízíme

Pracovní doba Po - Pá, ranní směna. Na starosti budeš mít chod lékárny (výdej léčiv na recept/ volný prodej, příprava léků, poradenství). Lékárna se nachází ve zdravotním středisku , takže o pacienty nebudeš mít nouzi:).

Nabízíme příspěvek na dojíždění, možnost ubytování a další benefity. O mzdě je lepší se domluvit osobně ale slibujeme spravedlivé podmínky a měsíční bonusy. Pokud Tě náš inzerát zaujal tak nám napiš nebo zavolej! Budeme se těšit.

Mám zájem o nabízenou pozici

Poslat odkaz na e-mail

Máte zájem?

▴ výpis pozic

Aktuality

Práce ve Švýcarsku pro lékaře a zdravotní sestry
Nabízíme vám práci a kariéru v jednom z nejkvalitnějších systémů zdravotní péče na světě. Ve Švýcarsku najdete ty nejlepší platové a pracovní podmínky. Vyřídíme vám všechny pracovní formality, zajistíme vám překlady dokumentů, pomůžeme vám s  uznáním vzdělání a vyhledáme nejvhodnějšího zaměstnavatele. Obsazované pozice: ošetřovatelka, zdravotní sestra, lékař/ka. V případě zájmu volejte nebo pište.
Stáhněte si: Švýcarsko - práce ve zdravotnictví (245 kB)

Wir suchen ab Montag noch ein 3er Team Elektriker - Linz
Wir suchen ab Montag noch ein 3er Team Elektriker für Baustellen rund um Linz und Schlosserhelfer für Produktionsarbeiten auch in der Nähe von Linz! Vielen dank für ihre Profile!

Hledáš novou výzvu v gastronomii? Podívej se na www.gastroprace.eu
Hledáte novou výzvu v hotelnictví, gastronomii nebo cestovním ruchu? Tak se zaregistrujte na portálu www.gastroprace.eu. Co náš portál nabízí? Proč se zaregistrovat? Naleznete zde množství poptávek a nabídek. Chcete něco vytvořit, hledáte zaměstnance (vložte poptávku) a nebo jestli máte co nabídnout a hledáte uplatnění (vložte nabídku), tak tento portál jsme vytvořili právě pro Vás.

Buďte s námi v kontaktu
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.