Ošetřovatel/ka

plný úvazek

Jedná se o segment v domácnostech zákazníků – Live in Arrangement – více známý jako 24-Stunden-Betreuung. V případě tzv. 24-hodinové péče bydlí pečující osoba v domácnosti seniora; ve vlastním pokoji a ideálně i s vlastní koupelnou, které od něj dostala k dispozici. Pečující seniora podporuje v následujících činnostech: oblékání, vstávání a uléhání, u osobní hygieny, pomáhá při vyprazdňování, u podávání jídla a tekutin. V domácnosti přebírá praní prádla, úklid, vaření, nákupy a doprovází ho při procházkách anebo k lékaři.

Obor: zdravotnictví
Praxe v oboru: není vyžadována
Místo výkonu: Německo, OSVČ, zahraničí

Požadujeme

- jste pečující (zdravotník), osobní anebo zdravotní asistent/-ka, aktivizační pracovník,
- máte zkušenosti s prací se seniory, ve zdravotnictví anebo v sociální péči,
- jste vlídný/-á, pilný/-á, máte smysl pro humor,
- mluvíte německy alespoň na úrovni A1/A2 a

Nabízíme

- nabízíme pro Vás 24 hodinovou telefonickou podporu,
- pořádáme bezplatné přípravné kurzy v Čechách,
- doprovázíme Vás do „Vaší“ rodiny, kde v budoucnu pracujete,
- zaučíme Vás přímo u lůžka (sestrou), pokud je to nutné,
- nabízíme atraktivní výdělek, výše odměny za jejich služby se může pohybovat - dle znalostí němčiny – od denní sazby EUR 59,00, tzn. že senior může počítat s měsíčními výdaji mezi 1800 - 2500 Euro.

Vaše mzdové ohodnocení bude činit:

35 000 - 50 000 Kč

Mám zájem o nabízenou pozici

Poslat odkaz na e-mail

Máte zájem?

▴ výpis pozic

Aktuality

Práce ve Švýcarsku pro lékaře a zdravotní sestry
Nabízíme vám práci a kariéru v jednom z nejkvalitnějších systémů zdravotní péče na světě. Ve Švýcarsku najdete ty nejlepší platové a pracovní podmínky. Vyřídíme vám všechny pracovní formality, zajistíme vám překlady dokumentů, pomůžeme vám s  uznáním vzdělání a vyhledáme nejvhodnějšího zaměstnavatele. Obsazované pozice: ošetřovatelka, zdravotní sestra, lékař/ka. V případě zájmu volejte nebo pište.
Stáhněte si: Švýcarsko - práce ve zdravotnictví (245 kB)

Wir suchen 2-3 GWH Installateur oder Schlosser
Wir suchen noch dringend 2-3 GWH Installateur oder Schlosser die Hartlöten können! Mann muss Kupferrohre löten! Arbeit in einer Produktion von Kühlmöbel! Arbeitsort 4113 St. Martin 30km von Linz. 12,90 Stundenlohn, 26,40 Auslöse, 15 Nacht.
Vielen dank für ihre Profile!

Hledáš novou výzvu v gastronomii? Podívej se na www.gastroprace.eu
Hledáte novou výzvu v hotelnictví, gastronomii nebo cestovním ruchu? Tak se zaregistrujte na portálu www.gastroprace.eu. Co náš portál nabízí? Proč se zaregistrovat? Naleznete zde množství poptávek a nabídek. Chcete něco vytvořit, hledáte zaměstnance (vložte poptávku) a nebo jestli máte co nabídnout a hledáte uplatnění (vložte nabídku), tak tento portál jsme vytvořili právě pro Vás.

Buďte s námi v kontaktu
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.