Ošetřovatel/ka

plný úvazek

Jedná se o segment v domácnostech zákazníků – Live in Arrangement – více známý jako 24-Stunden-Betreuung. V případě tzv. 24-hodinové péče bydlí pečující osoba v domácnosti seniora; ve vlastním pokoji a ideálně i s vlastní koupelnou, které od něj dostala k dispozici. Pečující seniora podporuje v následujících činnostech: oblékání, vstávání a uléhání, u osobní hygieny, pomáhá při vyprazdňování, u podávání jídla a tekutin. V domácnosti přebírá praní prádla, úklid, vaření, nákupy a doprovází ho při procházkách anebo k lékaři.

Obor: zdravotnictví
Praxe v oboru: není vyžadována
Místo výkonu: Německo, OSVČ, zahraničí

Požadujeme

- jste pečující (zdravotník), osobní anebo zdravotní asistent/-ka, aktivizační pracovník,
- máte zkušenosti s prací se seniory, ve zdravotnictví anebo v sociální péči,
- jste vlídný/-á, pilný/-á, máte smysl pro humor,
- mluvíte německy alespoň na úrovni A1/A2 a

Nabízíme

- nabízíme pro Vás 24 hodinovou telefonickou podporu,
- pořádáme bezplatné přípravné kurzy v Čechách,
- doprovázíme Vás do „Vaší“ rodiny, kde v budoucnu pracujete,
- zaučíme Vás přímo u lůžka (sestrou), pokud je to nutné,
- nabízíme atraktivní výdělek, výše odměny za jejich služby se může pohybovat - dle znalostí němčiny – od denní sazby EUR 59,00, tzn. že senior může počítat s měsíčními výdaji mezi 1800 - 2500 Euro.

Vaše mzdové ohodnocení bude činit:

35 000 - 50 000 Kč

Mám zájem o nabízenou pozici

Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb.

Poslat odkaz na e-mail

Máte zájem?

▴ výpis pozic

Aktuality

Práce ve Švýcarsku pro lékaře a zdravotní sestry
Nabízíme vám práci a kariéru v jednom z nejkvalitnějších systémů zdravotní péče na světě. Ve Švýcarsku najdete ty nejlepší platové a pracovní podmínky. Vyřídíme vám všechny pracovní formality, zajistíme vám překlady dokumentů, pomůžeme vám s  uznáním vzdělání a vyhledáme nejvhodnějšího zaměstnavatele. Obsazované pozice: ošetřovatelka, zdravotní sestra, lékař/ka. V případě zájmu volejte nebo pište.
Stáhněte si: Švýcarsko - práce ve zdravotnictví (245 kB)

Pracuj v Německu! Je to tak snadné ...
Najít práci v Německu je díky nám tak snadné! Jednoduše nás kontaktujte, zašlete nám životopis, svou představu o práci, výdělku a nechte to na nás. Koho hledáme? Řidiče kamionů a nákladních aut (7,5 i 40 tun), vnitro i mezistátní přeprava, medicínské profese (pečovatel/ka, sestra všeobecná i specializovaná) a malíře - natěrače. Co požadujeme? Alespoň částečnou znalost NJ, pracovitost, flexibilitu.
Stáhněte si: Pracuj v Německu! Je to tak snadné ... (203 kB)

Buďte s námi v kontaktu
...... a dostávejte informace o pracovních nabídkách jako první. Chcete-li být v každodenním kontaktu a vědět co se chystá, staňte se našimi fanoušky na facebooku nebo twitteru. Přihlašte se jako fanoušci a dostávejte obsah, který nikde jinde nenajdete.